Witaj w Miejskiej Pasiece – miejscu, gdzie pasja do pszczelarstwa spotyka się z precyzją hodowli i troską o zdrowie pszczół! Jesteśmy zespołem doświadczonych hodowców matek pszczelich, którzy od 2016 roku z oddaniem rozwijają zdrowe i silne kolonie pszczół.

Nasza pasieka znajduje się w malowniczym Podlasiu, gdzie korzystamy z uroku otaczającej przyrody, by stworzyć doskonałe warunki dla hodowli matek pszczelich. Każda matka pszczela, którą hodujemy, jest starannie wyselekcjonowana pod kątem odporności na choroby, wydajności pracy oraz spokojnego charakteru.

W Miejskiej Pasiece kładziemy duży nacisk na selekcję genetyczną i zdrowie pszczół. Nasze matki pszczelie spełniają najwyższe standardy, co sprawia, że możemy dostarczać pszczelarzom matki o najwyższej jakości.

Oprócz hodowli, w Miejskiej Pasiece dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi pasjonatami pszczelarstwa. Na naszej stronie znajdziesz praktyczne porady dotyczące hodowli matek pszczelich, najnowsze informacje o badaniach oraz wskazówki dla pszczelarzy na każdym etapie ich działalności.

Dołącz do społeczności Miejskiej Pasieki i odkryj fascynujący świat pasjonującej hodowli matek pszczelich oraz zrównoważonego pszczelarstwa. Dziękujemy za zainteresowanie i za to, że jesteś z nami!

Zespół Miejska Pasieka - profesjonalna hodowla matek pszczelich na Podlasiu.